KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12066333
nr 1206 6333
Oidentifierad konstnär. Solnedgång vid vattendrag. Monogramsignatur, oramad. Olja på duk, 38x46 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 september 2018
kl 20:20:58
23/9 11:22:24